Tradycyjna sofa czy „coś” z funkcją do spania?

Myślisz o zmianie mebli wypoczynkowych w pokoju lub salonie? Nie wiesz jednak, na co się zdecydować? Podobają Ci się zarówno duże stylowe sofy, praktyczne kanapy, jak i modułowe narożniki? To wybór, który musi być dokładnie przemyślany. Istotną kwestią jest tu metraż pomieszczenia, ale też jego aranżacja. Sprawdź, co możesz wybrać i kiedy.

Kanapa również do spania

Jeżeli w Twoim domu dość często nocują goście, kanapa z funkcją spania to doskonały wybór. Możesz wybrać coś zupełnie małego, jak również większą kanapę, która przyda się do posadzenia większej liczby gości podczas przyjęcia. Dzięki szerokiemu wyborowi kanap na rynku, z pewnością znajdziesz coś oryginalnego dla siebie.

Sofa – królowa salonów

Ten fason wypoczynkowego mebla uważany jest za najwygodniejszy. Miękka, przytulna sofa to rozwiązanie do dużych, jak i mniejszych pomieszczeń. Idealnie wpisze się zarówno w styl minimalistyczny, skandynawski, loft, industrialny, retro, jak i glamour. Można powiedzieć, że nie ma takiego stylu, w którym sofa nie mogłaby odnaleźć się w roli głównej. W jej przypadku znajdziesz również fasony z funkcją spania.

A może modułowe rozwiązanie?

Jeśli należysz do zwolenników ciągłych zmian i przeobrażeń we wnętrzach, możesz wybrać narożnik modułowy. Taki umożliwia jego dowolne konfigurowanie, czyli coś, co lubisz najbardziej. Modułowe rozwiązanie wpisze się w każdy rodzaj wnętrza, w którym istnieje odpowiednia ilość miejsca na misz masz dowolnych układów. Narożniki tego rodzaju to również bardzo wygodne łóżka do spania.

2 thoughts on “Tradycyjna sofa czy „coś” z funkcją do spania?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *