Poznaj najważniejsze zasady aranżacji wnętrz

Jeśli po żmudnych godzinach przeglądania galerii zdjęć wnętrz, inspirowania się fotografiami salonów, sypialni nadal nie wiesz, jaką aranżację wybrać, nasze wskazówki rozwiążą problem. Pomocą dla Ciebie są zasady, którymi będziesz się kierować. Dzięki poradom, będziesz mieć pewność, że idziesz właściwą drogą.

Tło aranżacji

Pamiętaj, że tłem każdej aranżacji we wnętrzach są ściany oraz podłoga. To od nich rozpocznij proces myślowy. Eksperymentuj i planuj. Jednak najważniejsze to fakt, aby zestawienia współgrały ze sobą. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem są oczywiście stonowane barwy, ponieważ w każdej chwili aranżację będzie można zmienić.

Umeblowanie

Wybór mebli zacznij od tych największych, czyli szaf, regałów, sof, narożników itp. umeblowania. Kolejno przejdź do drobniejszych dodatków, które mogą stanowić kolorystyczny akcent. Jeśli należysz do osób, które cenią częste zmiany w mieszkaniu, postaw na minimalizm.

Trendy dekoracje

Te zostaw na sam koniec. Są jak wisienka na torcie, dzięki którym całość tak pieczołowitej pracy zostaje uwieńczona największą przyjemnością. Tak właśnie można nazwać wszelkie trendy dekoracje. Czy wiesz, że dzięki nim wystrój mieszkania można zmienić przy pomocy dosłownie kilku trików? Najważniejsze to jednak tło aranżacji, o którym mowa była na początku artykułu. Jeśli tutaj nie popełnisz błędu, stylizację wnętrza możesz zmieniać zawsze, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota. Życzymy przyjemnego eksperymentowania i samych udanych efektów.

2 thoughts on “Poznaj najważniejsze zasady aranżacji wnętrz

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *